Recenze

Zadat vlastní recenzi
1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Zadat recenzi

janadurech.com
Průměrné hodnocení:  
 54 recenze
 zadal Rudolf na janadurech.com

Velmi doporučuji, skvělá spolupráce solidní jednání, vše je tak, jak řekne. A nemám žádnou výtku, ještě jednou děkuji za spolupráci s vámi.

 zadal Eliška Dražná na janadurech.com
Top poradkyně

Paní Janka je skvělá, ochotná, vždy poradí a vše detailně vysvětlí. Je opravdovou specialistkou a své práci rozumí, proto se na ni pravidelně obracíme pro radu. O své klienty se stará ve dne v noci, když je potřeba a nikdy neztrácí dobrou náladu. Nemohu si ji vynachválit a věřím, že to tak mají i ostatní. 👍🏻

 zadal Filip Klimeš na janadurech.com
Jednoznačně nej poradkyně

Paní Ďurech je velmi šikovná a operativní poradkyně s tahem na branku. Poradí v celém spektru finančních produktů, aby to mělo hlavu a patu a člověk ještě jako bonus ušetří nemalé peníze. Na své dovolené nám vyjednala exkluzivní cestovní pojištění, za což jí ještě jednou patří můj velký dík. A na lahodnou mátovou limonádu se budu rád vracet. Paní určitě doporučuji.

 zadal Alexandra Klail na janadurech.com
Hypotéka

Janička nám už v rodině zařizovala 3 hypotéky. Jednu z toho přímo mně v roce 2016. Je s ní skvělá komunikace, můžu kdykoli volat, psát na whats up nebo emaily, zpětná reakce skoro okamžitá. Vždy vše vysvětlí a skvěle poradí. Před pár dny mi pomohla i s mimořádnou splátkou hypotéky. Je to prostě profesionál a všem mohu všemi deseti doporučit!
Také mi pomohla i se stavebním spořením.
Nejlepší z nejlepších 🙂

 zadal Jsem šťastná,že mám po ruce tak šikovnou osobu!Kdykoliv se na ní mohu obrátit,pomůže,poradí a vždy vše kladně dopadne! na janadurech.com

Jsem šťastná,že mám po ruce tak šikovnou osobu!Kdykoliv se na ní mohu obrátit,pomůže,poradí a vždy vše kladně dopadne!
Vždy mi zvedne telefon a vyslechne mne.
Děkuji za celou rodinu !!☆☆☆☆☆

 zadal Martin na janadurech.com
Pomoc s nákupem vozu

Děkuji za perfektní, rychlou a profesionální pomoc s nákupem vozu a financováním.

 zadal Tomáš Vach na janadurech.com

Využívám služeb paní Jany dva roky, vše vždy probíhá naprosto hladce, velmi ochotně poradí s jakýmkoliv dotazem, navrhne pro vás nejlepší řešení na základě vašich požadavků a jako bonus vše řeší velmi rychle. Doporučuji.

 zadal Ondřej KOníček na janadurech.com

Chválíme rychlost, ochotu, vstřícnost a komunikaci. Se vším jsme byli spokojeni na 100%.

 zadal Martina na janadurech.com

Nejšikovnější, nejlepší a nejlaskavější rodinný finanční poradce na světě. Opravdu všem DOPORUČUJI.

 zadal Helena K. na janadurech.com

Děkujeme za péči a laskavost,šikovnoat a poradenství!
JSME NĚKOLIK LET MAXIMÁLNĚ SPOKOJENI!

 zadal Helena na janadurech.com

Nejšikovnější a nejchytřejší poradce v naší rodině.
Kdykoliv vyšla vstříc a pomohla!děkujeme

 zadal Michal Švecký na janadurech.com
Refinancování Hypotéky

S prací paní Jany Ďurech opravdu není co vytknout. Její přístup byl po celou dobu velice profesionální a přitom laskavý, případné dotazy řešila vždy s úsměvem a byla připravena jednat i ve svém volném čase. Pokud bych do budoucna někdy řešil refinancování hypotéky popřípadě úvěr určitě se na ní znovu obrátím. VŠEM VŘELE DOPORUČUJI.

 zadal Markéta na janadurech.com
Leasing

Moc doporučuji. Paní Ďurech dokáže vysvětlit vše potřebné, komunikovat rychlostí blesku a nemá potřebu člověka zbytečně cpát do něčeho, z čeho by šly provize pouze jí. Nemluvě o příjemné komunikaci a jednání. Doporučuji všemi deseti.

 zadal Pavel a Eliška Kleisnerovi na janadurech.com
Recenze

Děkujeme paní Ďurech za bleskurychlé zařízení hypotéky, pracovala s námi víkend nevíkend a díky tomu máme tak skvělí úrok. Těšíme se na další spolupráci a doporučujeme.

 zadal Ondřej Bláha na janadurech.com

Děkuji za skvělou službu, jsem maximálně spokojen s prací a přístupem paní Ďurech a mohu vřele pro její profesionální, ale i lidský přístup jen doporučit.

 zadal Jana Erenyi na janadurech.com

Jestli vas otravujou schuzky a zdlouhave presvedcovani o ruznych vyhodach pojisteni,,tak urcite kontaktujte Janku Ďurech.Nic mi nevnucovala,pojistku mi sestavila uplne presne,jak jsem chtela a ma uuuuuzasnou trpelivost s mou casovou tisni:). Za me super, naprosto profi a mily pristup👍🏻👍🏻👍🏻

 zadal Radka a Jan na janadurech.com
Hypotéka

Děkujeme za skvěle odvedenou práci, hlavně lidský přístup a trpělivost odpovídat na naše otázky.
Oba máme zkušenosti s různými poradci a jsme moc rádi, že jsme se dozvěděli o paní Ďurech!
My už máme jasno pro jakékoliv příště, jsme spokojení a 100% doporučujeme.

 zadal Dušan na janadurech.com
Recenze

Chtěl bych touto cestou paní Janě poděkovat za to, že ač jsem si myslel, že je to nemožné, pomohla mi splnit mi můj klukovský sen za skvělých podmínek. Vše mi vysvětlila, poradila a zařídila, stačilo dostavit se jen na pobočku banky, podepsat úvěr a pak si jet pro svého vysněného krasavce :-D. Paní Jana má u mě palec nahoru a vřelé doporučení!

 zadal Jana na janadurech.com
Recenze

Paní Janu Ďurech mohu jen vřele doporučit, tak jak jsem to již v několika případech udělala. Nejenže je skvělou finanční poradkyní, ale nikdy nikoho netlačí změnit, ukončit nebo uzavřít něco aniž by to sám chtěl. Ke každé změně, kterou navrhne, podá jasné vysvětlení proč. Spolupracujeme spolu již deset let a nikdy jsem se na nikoho v oblasti finančního poradenství tak nemohla spolehnout.

 zadal Jan na janadurech.com

Paní Jana Ďurech je opravdovou špičkou v oboru finančního poradenství, jako jediná dokázala vyřídit hypoteční úvěr na velice komplikovanou koupi rodinného domu a to ještě se skvělým úrokem. Dále jako bonus zařídila i výhodnější povinné ručení na auto a pojištění nemovitosti. Paní Ďurech je opravdovou špičkou v oboru a všem mohu její služby vřele doporučit.

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»